Dla firmy

Dla Ciebie

Kim jesteśmy?

PolisaBiznes zajmuje się przygotowaniem i porównaniem ofert i sprzedażą produktów kilkunastu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty ubezpieczeniowe, takie jak OC i AC komunikacyjne, ubezpieczenie majątku firmy, mieszkania i domu, ubezpieczenie na życie - indywidualne i grupowe, pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczenia w podróży i wiele innych!

Nasze doświadczenie

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Działamy na rynku finansowym od 2012 roku. Przez ten czas zaufało nam kilkaset firm i kilka tysięcy klientów indywidualnych. Codziennie przygotowujemy kilkanaście ofert, które pomagają rozwiązać problemy ubezpieczeniowe naszych klientów

Co nas charakteryzuje?

Tym, co nas charakteryzuje, są nowoczesne rozwiązania, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić analizę potrzeb ubezpieczeniowych, kalkulację i przygotować ofertę dopasowaną do klienta.

Nasz cel

Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta biznesowego i osoby fizycznej, zapewnienie mu szerokiego wyboru produktów ubezpieczeniowych, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie wybranego ubezpieczenia.


© Polisabiznes. 2023. All rights reserved

Kiedy odwiedzasz lub wchodzisz w interakcję z naszymi witrynami, usługami lub narzędziami, my lub nasi autoryzowani usługodawcy możemy używać plików cookie do przechowywania informacji, aby pomóc Ci zapewnić lepsze, szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie oraz w celach marketingowych