Dla firmy

Dla Ciebie

Ubezpieczenie majątku firmy

Zapoznaj się z tajniakami związanymi z ubezpieczeniami majątku firmy.
PolisaBiznes

GDZIE UBEZPIECZYĆ FIRMĘ?

Na pytanie o to, gdzie ubezpieczyć firmę, jest tylko jedna odpowiedź. W miejscu z historią, zaufanym i cieszącym się poważaniem klientów. Taką firmą jest UNIQA, która oferuje różne pakiety i zakresy polis, wśród których każdy przedsiębiorca znajdzie tę odpowiednią dla siebie. Idealny produkt należy dopasować do wielkości biznesu, typu działalności, posiadanego mienia i siedziby, w której się on znajduje. Od wszystkich tych składowych zależeć będzie również koszt ubezpieczenia firmy.

UBEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ – ILE KOSZTUJE POLISA?

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, których przychód nie przekracza 20 milionów, a wartość ich majątku nie jest większa niż 15 milionów, został stworzony pakiet Twój BIZNES Plus. W jego ramach właściciel może liczyć na ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku, a nawet na ochronę sprzętu elektronicznego przed wszystkimi czynnikami ryzyka. W skład pakietu wchodzi także OC, polisa szyb i innych przedmiotów szklanych oraz NNW. Dodatkowo można dobrać kolejne zakresy, które każdy ma szansę dopasować do swoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań.

Wiele osób zastanawia się jednak, ile kosztuje takie ubezpieczenie firmy. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Cena jest uzależniona od wielu czynników i najlepiej konsultować ją indywidualnie.

Chcesz poznać ofertę?

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj swój adres e-mail
Lub swój numer telefonu
Zadaj pytanie

© Polisabiznes. 2024. All rights reserved

Kiedy odwiedzasz lub wchodzisz w interakcję z naszymi witrynami, usługami lub narzędziami, my lub nasi autoryzowani usługodawcy możemy używać plików cookie do przechowywania informacji, aby pomóc Ci zapewnić lepsze, szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie oraz w celach marketingowych