Dla firmy

Dla Ciebie

Ubezpieczenie na życie

Skutecznie pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie

Ubezpieczenie na życie dla całej rodziny

Prowadzisz JGD lub jesteś zatrudniony, ale pracodawca nie zapewnia Ci dostępu do ubezpieczenia? Chcesz płacić niskie składki i mieć szeroki zakres ubezpieczenia? Mamy rozwiązanie! Zabezpieczenie Ciebie i Twoich bliskich w razie śmierci, choroby lub wypadku już od 28 zł/msc!


Dopasujemy wariant do Twoich potrzeb

Każda osoba potrzebuje innego zakresu ubezpieczenia i wartości świadczeń, dlatego po analizie i przeprowadzonej rozmowie, dopasujemy kilka wariantów odpowiednich dla Ciebie! Ty wybierzesz to najbardziej Tobie odpowiadające.

Dopasujemy wariant do Twoich potrzeb

Ubezpieczenie indywidualne na zasadach grupowego

Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają przygotowane gotowe warianty ubezpieczeń dla osób indywidualnych, którzy nie mają ubezpieczenia grupowego w pracy lub chcą dokupić i rozszerzyć zakres ochrony o takie ubezpieczenie. W wariantach odnajdziemy takie świadczenia jak:

  • urodzenie dziecka,
  • śmierć rodzica/teścia,
  • nnw,
  • poważne zachorowanie,
  • pobyt w szpitalu,
  • i wiele innych...


Napisz maila lub zadzwoń

E-mail: kontakt@polisabiznes.pl
Tel.  +48 697 952 356

Formularz kontaktowy


© Polisabiznes. 2023. All rights reserved

Kiedy odwiedzasz lub wchodzisz w interakcję z naszymi witrynami, usługami lub narzędziami, my lub nasi autoryzowani usługodawcy możemy używać plików cookie do przechowywania informacji, aby pomóc Ci zapewnić lepsze, szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie oraz w celach marketingowych